PLANET PWR-120-48
Zdroj, průmyslový, DIN lišta, nastavitelný 48–56V DC, 120W
K odeslání: 9 ks
Kód: NAOPNT1021 PN: PWR-120-48 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET PWR-120-48 Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 48 V DC, zatížitelnost 120 W. Provozní teplota -10 až 60 °C. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výstupní napětí: 48–56 V DC Výstupní výkon: 120 W ... více
Počet:
Oblíbené
Porovnat
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
PLANET PWR-120-48
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 48 V DC, zatížitelnost 120 W. Provozní teplota -10 až 60 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: 48–56 V DC
Výstupní výkon: 120 W
Vstupní napětí: 100–240 V AC
Certifikace: CE EN-60950-1
Rozměry: 125 × 100 × 65 mm
Hmotnost: 0,79 kg
Montáž na DIN lištu:
Infoleták
Ostatní download
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Provedení :  průmyslové
Provedení :  DIN lišta
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  2,5
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  48V DC
Výstupní napětí :  56V DC
Výstupní výkon (W) :  120
Baterie
Provoz na baterii/akumulátor :  ne
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  125 × 100 × 65 mm