Hikvision DS-1200KI(B)
Po objednání za 3 dny
Kód: IPKHIK1421 PN: DS-1200KI(B) Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Počet:
Oblíbené
Porovnat
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Hikvision DS-1200KI(B)
Profesionální síťová klávesnice pro komplexní ovládání bezpečnostních systémů.
  • Plnohodnotná síťová klávesnice pro profesionální bezpečnostní systémy
  • Kompatibilita s různými kamerami, NVR a DVR rekordéry
  • Flexibilní 4osý joystick pro přesné ovládání PTZ funkcí
  • Přehledný displej s rozlišením 128 × 64 pixelů
  • Komplexní konektivita včetně USB 2.0, RS-232, RS-422, RS-485 a Ethernet
  • Kompaktní design s rozměry 435 × 193 × 110 mm
  • Nízká spotřeba energie max. 4,5 W při napájení 12 V DC
  • Provozní teplota od -10 do +55 °C pro použití v různých prostředích
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 1× USB 2.0, 1× RS-232, 1× RS-422, 1× RS-485, 1× RJ-45 Ethernet 10/100 Mbps
Displej: 128 × 64 pixelů
Ovládání: 4osý joystick
Provozní teplota: -10 až +55 °C
Napájení: 12 V DC
Spotřeba: max. 4,5 W
Hmotnost: 1 kg
Rozměry: 435 × 193 × 110 mm