MEANWELL industrial power supply MeanWell NDR-120-24 120W, 24V
To send: 1 pcs
Code: ZNPMEA0015 PN: NDR-120-24 Warranty: 48 months
Výrobce: MEANWELL
 (MEAN WELL EUROPE N.V.)
Langs de Werf 8, 1185XT Amstelveen, Nizozemsko
info@meanwell.eu
www.meanwell.eu
MEAN WELL NDR-120-24 Power supply for installation on DIN rail. Output voltage adjustable in range 24–28 V DC, load capacity 120 W. Operating temperature -20 to +70 °C. BASIC SPECIFICATIONS Output voltage: 24 V ... more